Marati veebipoe kohaletoimetamise viisid:

  • SmartPOST pakiautomaadid Eestis ja Soomes
  • Omniva pakiautomaadid Eestis, Lätis ja Leedus
  • DPD kuller mujal Euroopas
  • Võimalus tulla ise pakile järgi Marati Tallinna esindusse

Transpordi hinnad kuvatakse kassas vastavalt soovitud sihtkohale.

Tasuta transport ja tagastamine alates 40 eurosest tellimusest (Eesti, Läti ja Leedu).

Tasuta transport ja tagastamine Soomes alates 70 eurosest tellimusest, mujal euroopas alates 100 eurost.

Tellitud kaup pakitakse 24 tunni jooksul peale kliendi poolt tellimuse sooritamist.

Postitused pakiautomaatidesse tehakse E-R kell 15.00-18.00

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile üldjuhul hijemalt ülejärgneval tööpäeval.

NB! Riiklike pühade või suure müügikampaania ajal (näiteks E-smapäev) anname endast parima, et tooted jõuaks Sinuni kiiresti, kuid palume arvestada umbes nädalase ooteajaga. Samuti võib tavapärasest erineda kampaania- ja eritoodete tarneaeg.

Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see kauba saatjale. Kui pakk on tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

Marat vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist. Marat ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).