Marati veebipoes on võimalik valida 2 kohaletoimetamise viisi vahel:

  • SmartPOST pakiautomaadid Eesti Vabariigi piires
  • Omniva pakiautomaadid Eesti Vabariigi piires

Tellitud kaup pakitakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist Marat OÜ arveldusarvele.

Postitused pakiautomaatidesse tehakse E-R kell 15.00-18.00

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile üldjuhul hijemalt ülejärgneval tööpäeval.

NB! Riiklike pühade või suure müügikampaania ajal (näiteks E-smapäev) anname endast parima, et tooted jõuaks Sinuni kiiresti, kuid palume arvestada umbes nädalase ooteajaga. Samuti võib tavapärasest erineda kampaania- ja eritoodete tarneaeg juhul kui tootelehel on ära märgitud vastav info.

Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see kauba saatjale. Kui pakk on tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

Marat vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist. Marat ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).