Marat taganemisavaldus 2017 pdf

Marat taganemisavaldus 2017 word

Osta julgelt poest või veebist, proovi kodus selga ja kui ei sobi, vaheta ümber. Peamine tingimus on, et tagastatavad tooted ei tohi olla kantud, määrdunud ega muul viisil kahjustatud – proovida võib, kanda mitte!

1. Tooteid saab ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul ostu hetkest. See kehtib nii Marati e-poest kui füüsilisest kauplusest ostetud toodetele, kuid mitte edasimüüjate juurest või mujalt ostetud toodetele.

2. Tagastatav toode ei tohi mingil juhul olla kantud, määrdunud ega läbi pestud! Selle küljes peavad olema originaaletiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kasutatud või kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta.

3. Vahetusõigus kehtib ühe korra tehingu kohta. Vahetatud toodet ei saa teistkordselt vahetada.

4. Tootega koos tuleb esitada:

– täidetud taganemisavaldus (PDF / DOCX) ja

– ostutšekk, arve või tellimuse number.

Paberil taganemisavaldus on e-poe ostudega kaasas, samuti saab taganemisavalduse täita kaupluses.

5. Tagastatav või ümbervahetatav toode tuleb tuua Marati esinduskauplusse või saata Marat OÜ, Tulika 9/11, Tallinn Erandina, kui tellisite kaubad pakiautomaati, saate need nädala jooksul tasuta tagastada, kasutades pakiautomaadi tagastuskoodi. Smartpostil kehtib tagastuseks uksekood, millega paki saite, Omniva sõnumis on eraldi tagastuskood.

6. Tasuta vahetame toote ümber sama hinnaga toote vastu. Kallima toote vastu vahetamisel kannab hinnavahe klient. Erandina ei tule juurde maksta, kui vahetatakse sama tootemudeli teise suuruse või kehatüübi vastu. Odavama toote vastu vahetamisel hinnavahet ei hüvitata.

7. Kui sobivat vahetustoodet ei leidu, on Teil õigus kasutamata ja puhas toode 14 päeva jooksul tagastada.

8. Tagastatud toote eest kannab Marat OÜ raamatupidamine raha tagasi Teie poolt taganemisavalduses näidatud pangakontole viivitamatult, kuid mitte kauem kui 14 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest. Toode peab olema kasutamata ja puhas, ostja isik ja ostu kuupäev peavad olema tuvastatavad. Müüjal on õigus toodet mitte tagasi võtta ning edastada see ekspertiisi Marat OÜ tootmisosakonda, kus mitte hiljem kui 14 päeva jooksul otsustatakse, kas seda saab tagasi võtta.

9. Kui olete ostetud kaupa tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel ilmneb puudus, on Teil õigus esitada Marat  OÜ-ile pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu tegemisest, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Puudusega kauba korral on Teil õigus nõuda asja tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.